سوالات متداول

سوالات متداول

چگونه در دورها ثبت نام کنیم؟

شما عزیزان میتوانید ابتدا وارد قسمت دورها که در قسمت بالای سایت قرار دارد، شوید و سپس دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید و ثبت نام خود را انجام بدهید
همچنین میتوانید دروه خود را از قسمت گزیده ها که در پایین سایت قرار دارد، پیدا کنید و طبق روش قبل ثبت نام خود را پیگیری کنید.

 

مزایای ثبت نام در سایت آموزشگاه آیدیا چیست؟

عزیزانی که در سایت آموزشگاه ثبت نام می کنند میتوانند خیلی راحت تر از بقیه در دورها ثبت نام کنند به این صورت که کافی است فقط یکبار اطلاعات خود را برای ساخت اکانت خود وارد کنند تا برای ثبت نام دورها بطور پیش فرض اطلاعات مورد نظر در فیلدها لازم قرار بگیرد.

همچنین افرادی که ثبت نام میکنند در لیست افراد سامانه پیامک کوتاه قرار میگرند تا از مسابقه پیامکی هفتگی آموزشگاه و اخبار آموزشگاه مطلع شوند.

چگونه میتوان از فرصت های شغلی آیدیا استفاده کرد؟

آیدیا به افراد برگزیده هر دوره آموزشی خود، پیشنهاد کاری در انجام پروژهای ساخت و آموزش را میدهد و در صورت شایستگی فرد، امکان استخدام و بیمه را برای افراد فراهم میکند.

 

تعداد جلسات مجاز برای غیبت چقدر است؟

حداکثر زمان غیبت موجه در هر دوره 3جلسه می باشد،درغیر اینصورت دانشپذیر از شرکت در آزمون پایان دوره و صدور گواهینامه در دوره های آزاد محروم خواهد شد.

 

چگونه از کد تخفیف استفاده کنیم؟

عزیزانی که میخواهند از کد تخفیف استفاده کنند، زمانی که بر روی گزینه ثبت نام کلیک و وارد صفحه سبد خرید میشوید در کادر کد تخفیف، کد را وارد کرده و بر روی اعمال کد کلیک کنید تا کد تخفیف اعمال شود

چگونه فیلم های آموزشی نرم افزار مورد علاقه خود را مشاهده کنم؟

میتوانید از صفحه نخست سایت به قسمت نمونه کارهای ما بروید و زبانه ویدیوها را انتخاب کنید و فیلم آموزشی مورد نظر را مشاهده کنید

 

چگونه می توانم در سایت ثبت نام کنم؟

شما عزیزان میتوانید از قست بالای سایت بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و ثبت نام خود را انجام دهید.

مکان برگزاری کلاس های آیدیا

مکان برگزاری کلاس های آیدیا در فن بازار واقع در دانشگاه سیستان و بلوچستان_ جنب درب مهندسی میباشد.