برگزاری کارگاه HSE ( بهداشت (health) ،ایمنی (safety) ومحیط زیست (environment))

آبان, 1397 بدون نظر اخبار
تاریخ برگزاری کارگاه :  14 و 15 آذرماه
مدرس : رامین عزیزی ( مدرس نمایندگی ایران TCG )

 

صدور مدرک بین المللی ( قابل ترجمه) از موسسه iCerti  انگلستان

 

 

سیستم مدیریت  HSE  مدلی است که کلیه خطرات ناشی از ایمنی و بهداشت شغلی و جنبه های زیست محیطی را شناسایی کرده و آنها را تحت کنترل قرار داده
و با اقدامات موثر و اثر بخش ، آنها را حذف و یا کاهش دهد .

اهداف کارگاه :

تربیت کارشناس HSE  با مدرک معتبر ، مسلط به مباحث فنی و مدیریتی به نحوی که بتواند در کارگاه ها ، کارخانجات و مراکز صنعتی مستقر شده و پس از مطالعه و بررسی مشکلات و خطرات نسبت به رفع آنها اقدام نموده و نسبت به سالم سازی محیط های کاری اقدام نماید .

یک کارشناس HSE  باید در خصوص خطرات محیط کار و فعالیت های پر ریسک اطلاعاتی داشته باشد تا بتواند در محیط کار خود مدیریت داشته باشد .

بازار کار و وضعیت استخدام مهندس بهداشت حرفه ای

در حال حاضر بیش از ۵۰ درصد ازدانش آموختگان مهندسی بهداشت حرفه ای نیز به طور تمام وقت یا پاره وقت در کارخانجات و سازمان های مختلف به عنوان مسئول بهداشت حرفه ای کار می کنند.

استخدام مهندس بهداشت حرفه ای معمولاً در وزارتخانه های کار، تعاون و رفاه اجتماعی ، صنعت، معدن و تجارت ، جهاد کشاورزی ، نیرو ، بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، صنایع دفاعی و شرکتها و مراکز زیر مجموعه آنها انجام می شود.

مطابق با قوانین موجود، شرکت ها و صنایعی که بالای ۲۵ نفر شاغل داشته باشند، باید کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار در محل کار خود تشکیل دهند که یکی از اعضای اصلی آن مسئول بهداشت حرفه ای است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *